PAL SYSTEM INTERNATIONAL FZCO
بازگشت
همکاری کینگسپن با شرکت گرنلندیا تک در تولید جعبه های نگه دارنده دما (بخش آخر)

پس از آزمایش موفقیت آمیز 12واحد آزمایشی، اولین مرحله ی تولید در ژانویه 2021، در مرکز Montcada در نزدیکی بارسلونا با تولید 500 جعبه نگه دارنده دما آغاز شد.

 خاویار ریگو مدیرعامل کینگسپن سولوشن Kingspan shaped solution اظهار داشت: Nukk  از این پتانسیل برخوردار می باشد که لجستیک مراقبت های پزشکی را دگرگون نموده، قابلیت ردیابی را بهبود بخشد و اطمینان بیشتری دهد از اینکه مواد درشرایط ایده آل به دست کاربر نهایی می رسند. این پروژه نشان می دهد که چگونه می توانیم با مشتریان برای بهبود و ارتقا ای پی پی های سفارشی EPP و پلی استرن های بسط داده شده EPS همکاری نماییم تا بتوانیم نیازهای آن ها را برآورده کنیم. ما برای شروع تولید کامل در این واحد بسیار مشتاق هستیم و بی صبرانه منتظر همکاری با Groenlandia Tech در پروژه های بعدی در آینده می باشیم.

گابریل بستارد ریباس Gabriel Bestard-Ribas مدیرعامل Groenlandia Tech اظهار داشت: همکاری با Kingspan Shaped Solutions  جهت تحقق رویای دگرگونی لجیستیک مراقبت های پزشکی در سراسر جهان بسیار مهم است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با کینگسپن به عنوان شریک جهانی خود در تولید هستیم و از توانایی های تولید آن ها در سراسر جهان استفاده می کنیم. ما در Groenlandia Tech قصد داریم محصولات جهانی را با تولید و خدمات محلی ارائه نماییم.

اینسولیشن پارس

تلفن: 22668264-22668265 (۲۱) ۹۸+

فاکس: 22654982 (۲۱) ۹۸+

ایمیل: info@palduct.ir

سایت : www.palduct.ir

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت پال سيستم اينترنشنال مي‌باشد.