PAL SYSTEM INTERNATIONAL FZCO

پروفایل شرکت

شرکت پال دارای گواهینامه‌های ISO9001/2008 و ISO 14001/2004 در تولید پانل‌های از پیش عایق شده می باشد همچنین این شرکت گواهینامه Warringtonfire Mid-East به شماره 016 را برای کنترل ساخت محصولات خود دریافت کرده است و در انجمن سبز آمریکا (US Green) به جهت حمایت از محیط زیست عضویت دارد.
شرکت پال همیشه به مخاطبین خود راه حل جامع در رابطه با کانالهای تهویه مطبوع ارائه می نماید. ما به عنوان یک تولید کننده پانل های از پیش عایق شده برای امنیت و اطمینان بیشتر , خود را با استانداردهای جهانی هماهنگ ساخته‌ایم. در راستای این هدف مجموعه کامل لوازم حرفه‌ای را برای ساخت کانالهای از پیش عایق شده برای هر پروژه‌ای بطور مستقیم در محل پروژه فراهم نموده‌ایم همچنین دستگاههای CNC برای کانالهای حجیم مورد نیاز در دسترس می باشد.

 

تاریخچه شرکت:

شرکتPAL ایتالیا اولین کمپانی در جهان است که صاحب فناوری در زمینه ساخت و تولید نسل جدید کانالهای از پیش عایق شده تهویه مطبوع بر اساس فوم میباشد. این نوع کانالها توسط یک فرد ایتالیایی مقیم بولونیا به نام آقای "کلودیو فرارو" در سال 1965 ابداع واختراع گردید. ورق های PAL فاقد ماده سمی و خطر ناک CFC بوده و از ترکیب فوم Polyisocyanurate با بافت پیوسته و ورقهای 80 تا 200 میکرونی براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. از دهه 70 میلادی به بعد باتوجه به تغییراتی که در استانداردها و سیستمهای آتش نشانی رخ داد این نوع پانلها به مواد ساختمانی قابل اطمینانی تبدیل شده و با داشتن گواهی نامه های مختلف، نقش بسزایی در صنعت HVAC ایفا مینماید، بطوری که در این صنعت استقبال چشمگیری از این پانل ها بعمل آمده است.
تهران- خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از چهار راه پارک وی- خیابان تیمسار قرنی-ساختمان آریانا (پلاک 11)- طبقه 4 واحد 3
22668264 (21) 98+
22654982 (۲۱) ۹۸+
info@insulationpars.com
كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت اینسولیشن پارس مي‌باشد.